Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która zajmuje się m.in. dostawą, montażem oraz serwisem:

  • szlabanów automatycznych;
  • bram przemysłowych: segmentowych, harmonijkowych, rolowanych, foliowych bram szybkobieżnych, krat rolowanych i inne;
  • bram garażowych: uchylnych, bram segmentowych;
  • ogrodzeniowych: bramy rozwierane i przesuwane.

bramy

Proponujemy sprzęt znanych producentów.

Dzięki stosowaniu materiałów od renomowanych i sprawdzonych dostawców, możemy zapewnić naszym Klientom gwarancję jakości i bezpieczeństwa wyrobów produkowanych zgodnie z wymogami norm i aprobat technicznych.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Niezależnie od tego dla kogo realizujemy zamówienie, zawsze wykonujemy je należycie dokładnie i profesjonalnie.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje i naprawy. Cyklicznie wykonywane serwisy gwarantują sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń przez długi czas. Gwarantujemy możliwie najkrótszy czas reakcji w przypadku awarii oraz szybkie i sprawne usuwanie problemów. Specjalizujemy się w naprawach bram wiodących marek. Zachęcamy do podpisania z nami umowy na serwis bram. Dzięki niej to my zamiast Państwa będziemy pamiętać o konieczności wykonania okresowego przeglądu bramy oraz zaproponujemy Państwu atrakcyjne warunki finansowe.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości oraz przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa rzeczywistych potrzeb.